شماره تماس جهت مشاوره با مدرس دوره ها 09351915640

آموزش جامع نحوه محاسبه لیست حقوق و دستمزد و ارسال لیست به تامین اجتماعی

بخش ها: 3
سطح: پیشرفته
مدرس: سید احمد دلبری
کد فایل: tad1400

آموزش برتر

 hesabdooni.ir زیر مجموعه سایت Amozeshbartar.org می باشد، آموزش برتر یک شبکه آموزش در حوزه های نرم افزار های فنی مهندسی، کسب و کار و تحصیل می باشد. آموزش برتر با شعار یا بهترین یا هیچ سعی در ارائه جامع ترین آموزش های نرم افزار های مهندسی به زبان فارسی را دارد.کیفیت این آموزش توسط آموزش برتر تضمین می شود

تالیف گروهی ، پشتیبانی تلفنی

برنامه ریزی ، تدریس و بازبینی فیلم ها توسط گروهی از اساتید و دانشجویان انجام میشود تا خطاهای احتمالی را به حداقل برسانیم. همچنین در پاسخ به سوالات شما گروهی از متخصصین به شما کمک می کنند.

دانلود آنی/ ارسال سریع

لینک های دانلود بلافاصله پس از ثبت سفارش به پنل کاربری شما اضافه می شود و لینک دانلود به ایمیل شما هم ارسال میشود در صورت خرید پستی ارسال پستی به همراه کد رهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز انجام می شود

بازگشت وجه در صورت نارضایتی

دوره ها در حسابدونی به صورت گروهی مورد بازبینی قرار می گیرد. همچنین از کیفیت دوره های ارائه شده در حسابدونی فایل مطمئن هستیم در صورت نارضایتی وجه واریزی شما با احترام برگشت داده می شود.

تعداد مثال ها

تعداد دقیقه های آموزش

تعداد پشتیبانان

%

رضایت کاربران

همانطور که اطلاع دارید در اکثر بنگاه های اقتصادی تعدادی از افراد مشغول به فعالیت هستند که جزو کارکنان آن مجموعه محسوب می شوند. بر اساس قوانین تامین اجتماعی بایستی در پایان هر ماه لیست حقوق و دستمزد در سامانه تامین اجتماعی ارسال گردد.ارسال این لیست معمولا توسط دایره مالی بنگاه های اقتصادی صورت میگیرد.در ارسال لیست کارکنان بایستی مواردی از قبیل بیمه سهم کارگر و کارفرما ،بیمه بیکار ی ،حقوق و مزایای مستمر نقدی و یا غیر نقدی را به دقت محاسبه کرد. این لیست بایستی در پایان هر ماه بر اساس آخرین تغییرات وضعیت کارکنان و طی یک گزارش برای سازمان تامین اجتماعی از طریق سامانه به صورت آنلاین ارسال و پرداخت نماید. عدم ارسال این لیست در موعد مقرر و یا تکمیل نادرست و ناقص آن عواقبی از جمله جرایم مالی سنگین برای بنگاه اقتصادی را در بر دارد. در این فصل روش محاسبه بیمه سهم کارگر و کارفرما، بیمه بیکاری،مزایای مستمر نقدی و حقوق خالص پرداختی به هر یک از کارکنان را جهت تکمیل لیست تامین اجتماعی به طور کامل آموزش خواهیم داد.

ویدیو معرفی فصل 1

همانطور که اطلاع دارید جهت ارسال لیست حقوق و دستمزد منحصرا بایستی از طریق نرم افزار مخصوصی که در سامانه تامین اجتماعی ارایه می شود استفاده نمود. از اینرو بایستی قبل از ارسال لیست با نحوه دریافت، نصب و استفاده از نرم افزار بطور کامل آشنا باشیم. پس از عملیات نصب نرم افزار می توان به کمک گزینه هایی که جهت وارد کردن اطلاعات پرسنل وجود دارد لیست حقوق و دستمزد کارکنان را وارد نرم افزار نمود تا در نهایت به سازمان تامین اجتماعی ارسال گردد. باید توجه شود که مهمترین بخش کار وارد کردن صحیح اطلاعات در نرم افزار طبق قواعد و قوانین مربوطه سازمان تامین اجتماعی می باشد. در این مجموعه سعی شده تا موارد فوق به کمک مثال های کاربردی بطور کامل آموزش داده شود.

ویدیو معرفی فصل 2

همانطور که اطلاع دارید پس از ورود اطلاعات پرسنل به نرم افزار تامین اجتماعی و گرفتن نسخه پشتیبان از آن بایستی این لیست به سازمان تامین اجتماعی ارسال گردد.جهت ارسال لیست به سازمان باید نسخه پشتیبان در سامانه بارگذاری شده و سپس فایل های مربوط به پرداخت برگ حق بیمه از سامانه دریافت و بایگانی گردد.

ویدیو معرفی فصل 3