شماره تماس جهت مشاوره با مدرس دوره ها 09351915640

آموزش جامع ثبت اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی

بخش ها: 1
سطح: پیشرفته
مدرس: سید احمد دلبری
کد فایل: pad1500
مدت زمان: 21 دقیقه

آموزش برتر

 hesabdooni.ir زیر مجموعه سایت Amozeshbartar.org می باشد، آموزش برتر یک شبکه آموزش در حوزه های نرم افزار های فنی مهندسی، کسب و کار و تحصیل می باشد. آموزش برتر با شعار یا بهترین یا هیچ سعی در ارائه جامع ترین آموزش های نرم افزار های مهندسی به زبان فارسی را دارد.کیفیت این آموزش توسط آموزش برتر تضمین می شود

تالیف گروهی ، پشتیبانی تلفنی

برنامه ریزی ، تدریس و بازبینی فیلم ها توسط گروهی از اساتید و دانشجویان انجام میشود تا خطاهای احتمالی را به حداقل برسانیم. همچنین در پاسخ به سوالات شما گروهی از متخصصین به شما کمک می کنند.

دانلود آنی/ ارسال سریع

لینک های دانلود بلافاصله پس از ثبت سفارش به پنل کاربری شما اضافه می شود و لینک دانلود به ایمیل شما هم ارسال میشود در صورت خرید پستی ارسال پستی به همراه کد رهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز انجام می شود

بازگشت وجه در صورت نارضایتی

دوره ها در حسابدونی به صورت گروهی مورد بازبینی قرار می گیرد. همچنین از کیفیت دوره های ارائه شده در حسابدونی فایل مطمئن هستیم در صورت نارضایتی وجه واریزی شما با احترام برگشت داده می شود.

تعداد فصل ها

تعداد دقیقه های آموزش

تعداد پشتیبانان

%

رضایت کاربران

شرح دوره

همانطور که اطلاع دارید یکی از مهمترین وظایف حسابداران ثبت دفاتر قانونی با آگاهی کامل از اصول دفتر نویسی و همچنین اقدام برای اخذ پلمپ دفاتر قانونی است. بر اساس قانون تجارت مصوب مجلس شورای اسلامی کلیه تجار و شرکت ها که مشمول قانون مالیات باشند، باید کلیه عملیات و مراودات مالی خود را در محلی که قانون تعیین نموده ثبت و نگهداری کنند. بر این اساس قانون جهت ثبت و نگهداری مراودات مالی تجار، شرکتها و موسسات، دفاتر پلمپ را تعیین کرده است. بنابراین حسابداران موظفند پلمپ دفاتر قانونی مربوطه را در سامانه ثبت شرکت ها ثبت کرده و همچنین دفاتر قانونی نیز بایستی جهت مشخص کردن فعالیتهای مالی بصورت سالیانه تکمیل گردد. قطعا اگر تاجر یا شرکتی نسبت به اخذ پلمپ دفاتر قانونی خود در موعد مقرر اقدام ننماید علاوه بر محرومیت از معافیت مالیاتی بر طبق قانون مشمول پرداخت مالیات بصورت علی الراس نیز خواهد شد که طبیعتا در بسیاری از موارد مبالغ هنگفتی خواهد بود.
در این مجموعه سعی شده با بررسی و جمع بندی قوانین مربوط به پلمپ دفاتر قانونی یک مجموعه کامل و کاربردی جهت پر کردن اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی در سامانه اداره ثبت شرکت ها ارائه شود.

◄ بررسی تعاریف و اصطلاحات مربوط به دفاتر قانونی
◄ آموزش نحوه صحیح پرکردن اظهانامه پلمپ دفاتر قانونی

ویدیو معرفی فصل 1

برای ارسال نظرات و سوالات خود لطفا به صفحه پکیج طلایی آموزش حسابداری با رویکرد بازار کار مراجعه کنید