شماره تماس جهت مشاوره با مدرس دوره ها 09351915640

آموزش حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار

بخش ها: 2
سطح: مقدماتی
مدرس: سید احمد دلبری
کد فایل: sad1500
مدت زمان: 2 ساعت 3 دقیقه

آموزش برتر

 hesabdooni.ir زیر مجموعه سایت Amozeshbartar.org می باشد، آموزش برتر یک شبکه آموزش در حوزه های نرم افزار های فنی مهندسی، کسب و کار و تحصیل می باشد. آموزش برتر با شعار یا بهترین یا هیچ سعی در ارائه جامع ترین آموزش های نرم افزار های مهندسی به زبان فارسی را دارد.کیفیت این آموزش توسط آموزش برتر تضمین می شود

آموزش حسابداری :
دوره آموزش حسابداری شامل آموزش حسابداری مالی می باشد. چون یک حسابداری درآمد خوبی نسبت به کار خود دارند و تعداد علاقمندان این رشته زیاد است. آموزش حسابداری سبب تعلیم دیدن حسابداران تازه به کار، یا کمک حسابدار یا حرفه ای می شود . دوره حسابداری با توجه به سیستم بازار کار ، تقاضای کار همیشه و همیشه در حال افزایش است. دوره های حسابداری شامل : آموزش حسابداری مالی ، حسابداری مالی خدماتی ، حسابداری مالی بازرگانی و زیر شاخه های دیگر حسابداری می باشد.
گروه آموزشی حسابدونی هدف از ارایه دوره آموزش حسابداری به علاقمندان را فقط برای پیشرفت شما ارایه کرده است که بعد از گذراندن دوره آموزش بتوانید وارد بازار کار گردید. این دوره آموزش حسابداری تعاملی ، دانش محور که علاقمندان را آماده ورود به کار خواهد کرد . افراد بعد از گذراندن دوره می توانند با کارکرد و عملکرد و نحوه عملیات حسابداری یک شرکت آشنا شوند و با نحوه تهیه صورت های مالی و بستن حساب ها آشنا شوند.
افراد در شرکت ها و شرکت های حسابداری به عنوان حسابدار می توانند تهیه گزارشات سود و زیان، صورت تغییرات سرمایه، ترازنامه ها، تهیه صورت مغایرت بانکی، محاسبات حقوق، دستمزد، اظهار نامه های مالیاتی، تحریر دفتر روزنامه کل و … را انجام داده و مشغول کار شوند. دوره آموزش حسابداری برای کسانی که هیچ سر رشته ای از حسابداری ندارند مفید است.

وظایف حسابداری :
ثبت اسناد حسابداری در دفاتر و یا نرم افزار حسابداری ثبت اطلاعات کارکنان و محاسبه حقوق و دستمزد ماهیانه – تهیه و بررسی صورت های مالی و کسب اطمینان از درستی و انطباق آن ها با قوانین و مقررات مالی و محاسباتی جاری کشور – تهیه، سازماندهی و نگهداری گزارشات مالی قانونی – ارزیابی عملیاتی مالی و پیشنهاد بهترین روش ها به مدیریت – پیشنهاد روش های کاهش هزینه ، افزایش درآمد و بهبود سود هر کسب و کاری به حسابدار با یک تیم حسابداری نیاز دارد تا هزینه ها را کنترل کند، امکان برنامه ریزی و مدیریت داشته باشد و بتواند جوابگوی ادارات و نهادهای قانونی مثل ادارات مالیات یا بیمه باشد.

تالیف گروهی ، پشتیبانی تلفنی

برنامه ریزی ، تدریس و بازبینی فیلم ها توسط گروهی از اساتید و دانشجویان انجام میشود تا خطاهای احتمالی را به حداقل برسانیم. همچنین در پاسخ به سوالات شما گروهی از متخصصین به شما کمک می کنند.

دانلود آنی/ ارسال سریع

لینک های دانلود بلافاصله پس از ثبت سفارش به پنل کاربری شما اضافه می شود و لینک دانلود به ایمیل شما هم ارسال میشود در صورت خرید پستی ارسال پستی به همراه کد رهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز انجام می شود

بازگشت وجه در صورت نارضایتی

دوره ها در حسابدونی به صورت گروهی مورد بازبینی قرار می گیرد. همچنین از کیفیت دوره های ارائه شده در حسابدونی فایل مطمئن هستیم در صورت نارضایتی وجه واریزی شما با احترام برگشت داده می شود.

تعداد فصل ها

تعداد دقیقه های آموزش

تعداد پشتیبانان

%

رضایت کاربران

فصل 1: تعاریف و اصطلاحات حسابداری

شرح دوره

تعریف حسابداری: حسابداری یعنی یک سیستم اطلاعاتی که از طریق شناسایی، ثبت، طبقه بندی،تلخیص و گزارش گری رویدادهای مالی، اطلاعات لازم را در اختیار استفاده کنندگان از اطلاعات حسابداری قرار می دهد.
دارایی ها: منابع متعلق به یک واحد اقتصادی که انتظار می رود در آینده برای واحد اقتصادی منفعتی داشته باشد.
بدهی ها: حق یا ادعای غیر از مالک نسبت به دارایی های واحد اقتصادی
سرمایه: حق یا ادعای مالک نسبت به دارایی های واحد اقتصادی
رویدادهای مالی: رویدادهای مالی رویدادهایی هستند که اثر مالی داشته باشند. به ظور دقیق تر می توان گفت رویدادهای مالی رویدادهایی هستند که حداقل بر یکی از عناصر معادله اساسی حسابداری تاثیر بگذارد.
ماهیت حسابها: از عناصر معدله اساسی حسابداری، حسابهای مربوط به دارایی ها ماهیت بدهکار و حسابهای مربوط به بدهی ها و سرمایه،ماهیت بستانکار دارند.
انواع واحد های اقتصادی از نظر نوع مالکیت:
موسسات بخش عمومی: موسساتی را که به طور مستقیم یا غیر مستقیم در مالکیت و مدیریت دولت، نهادها و سازمان های دولتی یا شهرداری ها هستند موسسات بخش عمومی می گویند.
موسسات بخش تعاونی: واحد هائی را که توسط عده ای از اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور رفع نیازمندی های مشترک و بهبود وضع اقتصادی اعضاء از طریق خودیاری، کمک و همگاری متقابل تشکیل شده اند و در مالکیت اعضاء هستند موسسات بخش تعاونی می گویند.همانند شرکت های تعاونی روستایی
موسسات بخش خصوصی: کلیه واحد هایی که در مالکیت و مدیریت اشخاص حقیقی و حقوقی خصوصی قرار دارند موسسات بخش خصوصی نامیده می شوند.همانند فروشگاه ها و واحد های صنفی و تولیدی متعلق به افراد جامعه
چرخه حسابدرای
سیستم حسابداری باید کلیه اطلاعات مالی موسسه را شناسایی، اندازه گیری، ثبت و طبقه بندی و در قالب صورت های مالی تلخیص کند تا اطلاعات مفیدی را برای استفاده کنندگان اطلاعات حسابداری فراهم نماید. فرآیند عملیات حسابداری شامل یک سری عملیات است که به طور پیاپی در هر دوره مالی تکرار می شوند. این عملیات پیاپی را چرخه حسابداری می گویند.

ویدیو معرفی فصل 1

فصل 2 : آموزش ثبت حسابداری

شرح دوره

اصول و نحوه تنظیم سند حسابداری
برای یک یا چند رویداد مالی که در موسسه اتفاق می افتد یک سند حسابداری یا برگه حسابداری تهیه می شود. بنابراین سند حسابداری یا برگه حسابداری، نوشته ای است که در آن آقار مالی یک یا چند رویداد مالی نوشته می شود.
آئئین نامه نحوه ی تنظیم و تحریر و نگاهداری دفاتر موضوع تبصره یک ماده 95 قانون مالیات های مستقیم سند حسابداری را چنین تعریف کرده است که برگه یا مدرک حساب یا سند حسابداری عبارت از نوشته ای است که در آن یک یا چند موزد از عملیات مالی و پولی و محاسباتی انجام شده به حساب هایی که حسب مورد بدهکار یا بستانکار گردیده تجزیه می شوند و چنین مدرکی پس از امضای مرجع ذی صلاح و صدور آن قابل ثبت در دفاتر معین و روزنامه و کل است.
به زبات ساده تر و راحت تر سند حسابداری زا نیز اینگونه می توان بیان کرد که سند حسابداری نوشته است که در آن آثار مالی یک یا چند رویداد مالی نوشته می شود.
دفاتر حسابداری به دو گروه تقسیم می شود:
دفتر رسمی یا قانونی که شامل دفترروزنامه و دفترکل است.
دفاتر غیر رسمی یا کمکی که مهم ترین آن ها دفتر معین است.

برای ارسال نظرات و سوالات خود لطفا به صفحه پکیج طلایی آموزش حسابداری با رویکرد بازار کار مراجعه کنید