شماره تماس جهت مشاوره با مدرس دوره ها 09351915640

آموزش قوانین مربوط به دفاتر مالی و جزییات نحوه تحریر این دفاتر

سطح: پیشرفته
مدرس: سید احمد دلبری
کد فایل: bad1800

آموزش برتر

 hesabdooni.ir زیر مجموعه سایت Amozeshbartar.org می باشد، آموزش برتر یک شبکه آموزش در حوزه های نرم افزار های فنی مهندسی، کسب و کار و تحصیل می باشد. آموزش برتر با شعار یا بهترین یا هیچ سعی در ارائه جامع ترین آموزش های نرم افزار های مهندسی به زبان فارسی را دارد.کیفیت این آموزش توسط آموزش برتر تضمین می شود

تالیف گروهی ، پشتیبانی تلفنی

برنامه ریزی ، تدریس و بازبینی فیلم ها توسط گروهی از اساتید و دانشجویان انجام میشود تا خطاهای احتمالی را به حداقل برسانیم. همچنین در پاسخ به سوالات شما گروهی از متخصصین به شما کمک می کنند.

دانلود آنی/ ارسال سریع

لینک های دانلود بلافاصله پس از ثبت سفارش به پنل کاربری شما اضافه می شود و لینک دانلود به ایمیل شما هم ارسال میشود در صورت خرید پستی ارسال پستی به همراه کد رهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز انجام می شود

بازگشت وجه در صورت نارضایتی

دوره ها در حسابدونی به صورت گروهی مورد بازبینی قرار می گیرد. همچنین از کیفیت دوره های ارائه شده در حسابدونی فایل مطمئن هستیم در صورت نارضایتی وجه واریزی شما با احترام برگشت داده می شود.

تعداد مثال ها

تعداد دقیقه های آموزش

تعداد پشتیبانان

%

رضایت کاربران

شرح دوره

همانطور که اطلاع دارید بعد از ثبت شرکت توسط اداره ثبت شرکت ها باید هر ساله دو دفتر تحت عناوین دفاتر کل و روزنامه جهت ثبت نگارشی رویدادهای مالی تهیه شود. این دفاتر یکی از مبناهای سازمان دارایی کل کشور جهت رسیدگی مالیاتی مودیان و تعیین مالیات مجموعه می باشد که البته نوع نگارش آن نیز حائز اهمیت است. در دفتر کل معمولا سرجمع گردش حساب ها ثبت می شود و در دفتر روزنامه معمولا ریز گردش حساب های مجموعه وارد می گردد. تعداد صفحات این دفاتر بر طبق نیاز مجموعه توسط اداره پست ثبت سفارش شده و توسط سازمان ثبت شرکت ها تنظیم و برای مجموعه ارسال می گردد. در این آموزش سعی شده تا پس از بررسی کامل قوانین در زمینه دفاتر قانونی جزییات کاملی در خصوص تحریر این دفاتر ارایه گردد.